1) за подручје Основног суда у Бачкој Паланци, општина Бачка Паланка: именује Милица Драгутиновић;
2) за подручје Првог основног суда у Београду, градска општина Врачар именују: Ана Петровић и Наталија Аџић;
3) за подручје Првог основног суда у Београду, градска општина Звездара именују: Србислав Цвејић, Ива Секулић Граовац, Лела Милановић Радојичић и Бранислав Глогоњац;
4) за подручје Првог основног суда у Београду, градска општина Палилула именују: Бранислава Чубриловић, Миодраг Ђукановић, Јованка Јовановић и Јелена Перовић;
5) за подручје Првог основног суда у Београду, градска општина Савски венац именује: Миодраг Глишић;
6) за подручје Првог основног суда у Београду, градска општина Стари град именује: Ђорђе Сибиновић;
7) за подручје Другог основног суда у Београду, градска општина Вождовац именују: Дејан Радуловић, Саво Мићковић, Мирјана Спасић и Никола Војиновић;
8) за подручје Другог основног суда у Београду, градска општина Гроцка именују: Зоран Булајић и Бранислава Николић;
9) за подручје Другог основног суда у Београду, градска општина Раковица именују: Драгана Смиљевић, Владимир Баћовић и Борислава Роквић;
10) за подручје Другог основног суда у Београду, градска општина Чукарица именују: Зоран Недин, Слободанка Родић, Саша Бошковић, Татјана Бошковић, Тања Остојић;
11) за подручје Трећег основног суда у Београду, градска општина Земун именују: Данка Царић, Владан Радикић, Наташа Говедарица, Нина Штиглић, Јелена Милошевић;
12) за подручје Трећег основног суда у Београду, градска општина Нови Београд именују: Ивана Грабеж, Јасна Бојаџијевска, Александра Бештић, Зорица Марићевић, Горан Андрић, Славољупка Павловић и Ненад Вучић;
13) за подручје Трећег основног суда у Београду, градска општина Сурчин именују: Сузана Џабири и Катарина Павићевић;
14) за подручје Основног суда у Бечеју, општина Бечеј именује: Александра Субаков;
15) за подручје Основног суда у Ваљеву, град Ваљево именују: Биљана Јањушевић и Анђелка Павловић;
16) за подручје Основног суда у Ивањици, општина Ивањица именује: Мирјана Димитријевић;
17) за подручје Основног суда у Зајечару, град Зајечар именује: Јелена Баљевић;
18) за подручје Основног суда у Зрењанину, град Зрењанин именују именује: Мане Мајсторовић и Феђа Рибичић;
19) за подручје Основног суда у Јагодини, град Јагодина именују: Данијела Милосављевић и Маја Величковић;
20) за подручје Основног суда у Крагујевцу, град Крагујевац именују: Драган Радомировић, Милица Вулетић и Светлана Ерић;
21) за подручје Основног суда у Краљеву, град Краљево именује: Мирољуб Станисављевић;
22) за подручје Основног суда у Лазаревцу, градска општина Лазаревац именује: Надежда Тодоровић;
23) за подручје Основног суда у Лесковцу, град Лесковац именује: Јасмина Спасић;
24) за подручје Основног суда у Лозници, град Лозница именује: Миленко Михајловић;
25) за подручје Основног суда у Младеновцу, градска општина Младеновац именује: Славица Јовановић;
26) за подручје Основног суда у Нишу, град Ниш именују:Драган Николић, Алета Стојановић, Данило Дозет и Зорица Стојановић
27) за подручје Основног суда у Новом Пазару, град Нови Пазар именује: Есад Климента;
28) за подручје Основног суда у Новом Саду, град Нови Сад именују: Мирјана Симовић Алексић, Игор Врањеш, Ристо Травар, Божена Ђорђевић, Мирослав Обрадовић, Тања Шаренац, Никола Орловић, Шпиро Блешић и Синиша Соро;
29) за подручје Основног суда у Обреновцу, градска општина Обреновац именују: Невенка Стејанић и Жарко Синђелић;
30) за подручје Основног суда у Панчеву, град Панчево именују: Љиљана Крстић Милаков, Снежана Јукић, Бранислав Медаковић и Жива Богданов;
31) за подручје Основног суда у Пироту, општина Пирот именује: Ђорђе Петровић;
32) за подручје Основног суда у Пожаревцу, град Пожаревац именује: Чедомир Марјановић;
33) за подручје Основног суда у Пријепољу, општина Пријепоље именује: Слађана Рајић;
34) за подручје Основног суда у Сенти, општина Кањижа именује: Ева Граца Шоти;
35) за подручје Основног суда у Сенти, општина Сента именује: Каролина Буш;
36) за подручје Основног суда у Сомбору, град Сомбор именују: Лидија Карановић и Гордана Смиљанић;
37) за подручје Основног суда у Сомбору, општина Оџаци именује: Ненад Букарица;
38) за подручје Основног суда у Сремској Митровици, град Сремска Митровица именује: Маја Галечић;
39) за подручје Основног суда у Старој Пазови, општина Стара Пазова именује: Сава Дедајић;
40) за подручје Основног суда у Суботици, град Суботица именују: Никола Малишић и Јасмина Филиповић Узелац;
41) за подручје Основног суда у Убу, општина Уб именује: Радојко Денић;
42) за подручје Основног суда у Чачку, град Чачак именује: Мирослав Станковић;
43) за подручје Основног суда у Шапцу, град Шабац именују: Ненад Вујић и Софија Жабаљац.
Чин свечаног полагања заклетве за именоване јавне бележнике пред министром правде Републике Србије Николом Селаковићем одржаће се у четвртак, 7. августа 2014. године у Малој сали Дома Народне скупштине Републике Србије, Трг Николе Пашића 13, са почетком у 12 часова.
Можете преузети текст мишљења Конкурсне комисије о пријављеним кандидатима на јавном конкурсу за именовање јавних бележника ради попуњавања првих јавнобележничких места.